Tap to unmute

Autíčka Hraj si na policistu s autíčky Do toho autíčka! / Aplikace Město aut

Share
Embed
 • Published on Jan 24, 2022
 • Staň se součástí Města Aut! Stáhni si aplikaci pro všechny malé fanoušky Města Aut! Můžeš hrát hry nebo se učit a vzdělávat. Sleduj nové epizody z Města Aut: smarturl.it/CarCityApps NEW! Nyní v prodeji nové produkty z Města Aut! Klikni na link a vyber si: smarturl.it/YT_CarCity_Teespring
  Malá autíčka si hrají na policisty s Matildou. A dokonce chytí opravdové zloděje! Autíčka jsou moc šikovná.
  Vítejte ve Městě Aut, vzrušujícím místě, kde žijí všechna možná auta a vozidla! Tahle automobilová metropole nikdy nespí, a tak se její obyvatelé často ocitají v nesnázích. Naštěstí jsou vždy připraveni naši hrdinové: supernáklaďák Karel, odtahové auto Tom a autohlídka.
  Super Město Aut je modernější a propracovanější pokračování předchozí série, která získala víc než milion dětských diváků po celém světě. Užijte si nové příběhy, které kladou důraz na to nejdůležitější - přátelství a spolupráci!
  Chili, Sunny a Berry jsou tři roztomilá autíčka. Každý den jezdí po Městě Aut, potkávají nové přátele a zažívají všelijaká dobrodružství!
  Novinka! Dětský animák z Města Aut se supernáklaďákem Karlem, autohlídkou, odtahovým autem Tomem a vláčkem Troyem! ru-clip.com/user/playlist?list... SUPER TRUCK IN CAR CITY ! Animáky s náklaďáky pro děti & Animáky s auty pro děti
 • Film & AnimationFilm & Animation

Comments • 0