Ляшко: Коли я стану президентом, у мене всі сусіди будуть «шовкові»

Share
Embed
  • Published on Nov 18, 2017
  • Ескалація відносин України з сусідніми країнами потрібна кому-завгодно, крім самих українців. Таку думку висловив лідер Радикальної партії Олег Ляшко у кулуарах парламенту. За його словами, необхідно зробити ворога другом і налагодити відносини з країнами-сусідами.
    «Сьогодні, завдяки геніальній політиці нашої влади, у нас не два, не три, а всі 32 фронти. Всі наші сусіди мають претензії до України. З одного боку - це питання до наших жадібних сусідів, які хочуть, скориставшись тимчасовою слабкістю України, щось собі відірвати. З іншого боку - це питання до нашої влади, яка пересварилася з усіма, з ким тільки можна. Є така приказка: «Хороший сусід - краще родича». Коли я буду президентом, у мене всі сусіди будуть «шовкові» і у нас будуть найкращі відносини з усіма сусідами, в тому числі і з Росією за умови звільнення Донбасу та Криму. Звільнить Донбас і Крим, то кращого сусіда, ніж я вони не знайдуть. Не звільнить - то змусимо», - наголосив Ляшко.
    Політик додав, що нинішня політика влади лише загострює відносини з країнами-сусідами.
    «Наша влада свариться із сусідам, бо дає їм приводи для сварок. Може треба подивитися на себе? Як кажуть: «Нічого на дзеркало нарікати, коли рожа крива». Якщо наша влада проводить таку політику, яка провокує сусідів, то може треба її переглянути. У нас багато чого було у минулому і з Польщею, і з іншими країнами. Але я переконаний, треба шукати те, що нас возз’єднує, а не роз’єднує. Якщо ми будемо копирсатися тільки в тому, що нас роз’єднує, ми так і будемо завжди сваритися. Тому треба шукати те, в чому ми спільні та сильні», - підсумував лідер РПЛ.

Comments • 0