Пряма трансляція судових засідань та суддя у Facebook: чи можливо таке в Європі

Share
Embed
 • Published on Mar 15, 2019
 • Українські ЗМІ при інформуванні щодо розгляду конкретної справи часто роблять акцент на особі судді, і, як правило, він є негативним. В той же час, в європейських країнах це є нонсенсом.
  «Інформація про особу судді, ким він/вона є у приватному житті не має бути важливою для громадськості», - вважає суддя Департаменту з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Арнем-Леуварден Королівства Нідерландів Рутгер Вері.
  «Ми, судді, вдягаємо мантії, щоб показати, що справа не у наших особистостях, а у нашій роботі. Тому увага приділяється не особистості. Тим не менш, таке трапляється, у рідкісних випадках, коли ЗМІ висвітлюють конкретну особу, як суддю. Ми вважаємо, що так не має бути, і це скоріш виняток», - зазначає суддя-спікер Вищого земельного суду міста Кельн (Німеччина) Інго Вернер.
  Питання комунікації суддів та представників засобів масової інформації в Україні постає особливо гостро в тих випадках, коли в судах слухають резонансні справи високопоставлених чиновників, впливових чи відомих осіб. Останні можуть публічно висловлювати критику роботи судді чи прийнятого рішення ще до його оголошення.
  Що ж робити в таких випадках самим суддям? Чи має на них впливати мас-медіа? Чи дозволена пряма трансляція судових засідань та чи спілкуються у фейсбуці судді в європейських країнах?
  Про це в ексклюзивному інтерв’ю “Право-TV” розповіли суддя-спікер Вищого земельного суду міста Кельн (Німеччина) Інго Вернер та суддя Департаменту з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Арнем-Леуварден Королівства Нідерландів Рутгер Вері.
  #судовареформа #суд #судді #суддя #Україна #Європа #суддяуфейсбук #ВерховнийСуд
  Подписывайтесь на наши страницы в социальных сетях!
  Facebook: sudgazeta/
  Twitter: sud_gazeta
  Вконтакте: club13231588
  Telegram: telegram.me/sudua
  Viber: www.viber.com/-sud

Comments • 0