Suszarka AEG T8DEA68S

Share
Embed
 • Published on Sep 26, 2019
 • Suszarkę AEG T8DEA68S kupisz tutaj: bit.ly/2lGT5Ri
  Suszarka AEG T8DEA68S zapewni wyjątkowo delikatne suszenie Twoich ubrań.
  Nie musisz mieć obaw o zniekształcenie Twoich ubrań system AbsoluteCare precyzyjnie kontroluję obroty i temperaturę bębna. Dzięki technologii SensiDry suszarka AEG T8DEA68S umożliwi Ci suszenie tkanin przy temperaturze o połowę niższej niż w konwencjonalnych suszarkach.
  Wysokowydajny system filtrujący ÖKOFlow zatrzymuje nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń i jest łatwy do czyszczenia. Bez problemu utrzymasz duży przepływ powietrza i niskie zużycie energii.
  Każdy sposób na oszczędność miejsca jest dobry! Połącz suszarkę AEG T8DEA68S z aplikacją i na własnej skórze przetestuj efekty. Nie masz czasu na czekanie? Teraz możesz załadować aż 8kg prania do suszarki i dodatkowo cieszyć się z krótszych cykli suszenia dzięki ulepszonemu przepływowi powietrza w suszarce dzięki czemu proces suszenia jest szybszy i bardziej efektywny niż w tradycyjnych suszarkach.
  Możliwość wyboru programów sterowanych czasem na wygodnym wyświetlaczu LED! Programy do tkanin syntetycznych: suszenie do szafy, dodatkowe suszenie a może szybko potrzebujesz stroju do pracy czy na wieczorne wyjście? Wybierz zatem suszenie do prasowania.
  Suszarka AEG T8DEA68S posiada także wskaźnik stanu suszenia: minimalizacja zagnieceń, chłodzenie, suszenie do szafy, suszenie, dodatkowe suszenie oraz suszenie do prasowania to najlepsze wybory dla Ciebie i Twoich tkanin.
  Suszarka AEG T8DEA68S doskonała jakość, gwarancja zadowolenia.
  Odwiedź nasz sklep:
  www.mediaexpert.pl
  Polub nas na Facebooku:
  Mediaexpert
  Obserwuj nas na Instagramie:
  mediaexpert.pl
  Sprawdź nasze poradniki:
  mediaexpert.pl/poradniki.html
  #SuszarkaAEGT8DEA68S #SuszarkaAEG #AEG #MediaExpert
 • Howto & StyleHowto & Style

Comments • 0