Міністр розвитку економіки Тимофій Милованов розказав про найважливіші поточні реформи

Share
Embed
 • Published on Dec 6, 2019
 • Реформа зайнятості, збільшення кількості днів відпустки за власний рахунок, зобов'язання укладати договір у письмовий формі і доступні кредити для малого та середнього бізнесу. Про ці та інші важливі питання просто зараз поговоримо із міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофієм Миловановим.
  Сніданок з 1+1 у мережі Facebook snidanok
 • EntertainmentEntertainment

Comments • 3

 • юлия
  юлия Month ago

  Дебіл рєдкосний...де ця шайка його відкопала?

 • Ольга Ольга
  Ольга Ольга Month ago +1

  О каком росте экономики может идти речь, когда:
  Образование- полное дно
  Медицина - скоро и сопли за границей лечить будем(у кого будет возможность)
  Полиция - каждый сам за себя
  Земли - продали
  ФОПов - прижмем
  Пенсионерам - кинем 20 гр. как кость лысую пускай лижут.КЛАС. Зато, смотрите, мы вам кредиты даём на кафешки.
  Кто управляет экономикой страны:ТИМОФЕЙ МИЛОВАНОВ-специалист в области микроэкономики и ТЕОРИИ ИГР. Так-что "министр" поиграется и уедет обратно в Америку.

 • Юрій Артеменко

  235тисяч на оздоровлення члену виборч комісії(а чому не онкохворим).відмінити всі оздоровлення бо це соц нерівність їх отр 10% населення..і члени виборчкому не платять 20%пдв на авіабілети коли сімєю летять на Мальдіви.а бабця з 1800пенсії їде з села в рай лікарню то платить 20% пдв в 20грн білеті за 20км.і назад аналогічно(пільги 1день в місяць пенсіонерам в регіонах центральних)ці мілярди дати на онко препарати.які платні в 4кварталі і платять 7% пдв на них.тоді вже зробіть 8% пдв що на Мальдіви що з села в райцентр.як в Іспанії. і 22% соцподатку на 235тисяч не платять.а тільки на 50тисяч.тобто 180тисяч не облагаються.потр прогресивн подоходний як у світі.а не 18% всим однаково.в Данії до 48%