Tap to unmute

Jana Gandalovičová: Kde mají data na to, že nevyzkoušenou vakcínou očkují třetí dávku

Share
Embed
 • Published on Jan 24, 2022
 • Přispějte na natáčení dalších rozhovorů a online přenosy. Číslo transparentního účtu: 12122128/2010 . Do poznámky napište “ROZHOVORY” . Transparentní účet je veden na spolek Nová organizace společnosti, IČO 27037703
  Rozhovor s kardioložkou MUDr. Janou Gandalovičovou, která pracuje na II. interní klinice - klinika kardiologie a angiologie 1. LF UK a Všeobecné fakultní nemocnici. Vedle toho se věnuje sportovní kardiologii v Centru sportovní medicíny, kde sledují mladé sportovce až po české reprezentanty. Ve své lékařské praxi se věnuje využití telemedicíny v kardiologii. Paní Jana Gandalovičová je iniciátorkou deklarace lékařů, účastní se mnoha odborných skupin a je úvodní signatářkou Iniciativy21. Jako skupina odborníků přeložili rozsáhlý materiál kanadských vědců, profesorů imunologie, profesorů virologie a dalších odborníků, ale zcela vážně nejde o nějaké neznámé vědce. Materiál jsme přeložili do českého jazyka. V materiálu hovoří o tom, že je potřeba věci detailně analyzovat.", říká v rozhovoru MUDr. Jana Gandalovičová.
  Hovoříme velice otevřeně o situaci v dnešní společnosti, segregaci a diskriminaci občanů, systému schvalování vakcín, nežádoucích účincích vakcín, očkování populace včetně dětí, ale také přibližujeme mezinárodní odborné studie a data mezinárodních odborných skupin. Přibližujeme studie pro předběžné schválení vakcín, kde byly podle těchto dat prokázány vedlejší účinky. "Vědci, kteří se podepsali pod takovou studii a pustili to dál, tak to je na vrácení diplomu, ale také se bude prošetřovat... Věci se nedějí, tak jak se mají...", říká kardiložka MUDr. Jana Gandalovičová. Pokračujeme dál v rozhovoru k závažným otázkám, které jsou ve společnosti tabuizovány: "Máme tu skrytou epidemii náhlých úmrtí, o které se nikde nepíše, ale kterou jsme nikdy neviděli. Přitom pokračujeme v uplácení očkovaných."
  Odkaz na přeloženou studii kanadských vědců: smis-lab.cz/2022/01/16/studie...
  Analýza zprávy FDA: smis-lab.cz/2021/12/02/analyz...
  S odvahou hovoříme o vlivu médií, politiky a byznysu na současnou situaci. Zasahování influencerů na současnou situaci, kde je vykládá pouze jediný názor. "Získat objektivní informace je velice složité. To co bylo označováno za dezinformace, tak se následně ukázalo, že je pravdou."
  Přinášíme rozhovory s českými vědci, lékaři a občany, kteří otevřeně hovoří o principech a příležitostech vědy v současné celospolečenské situaci.
  * * *
  Inovace Republiky - Přinášíme rozhovory s českými vědci, kteří otevřeně hovoří o principech a příležitostech vědy v současné celospolečenské situaci. V následující dnech očekávejte další videa z prostředí veřejné sféry, kultury a ekonomiky.
 • Science & TechnologyScience & Technology

Comments • 459

 • Bohuslav Kuklik
  Bohuslav Kuklik 3 months ago +31

  Bohudíky za tuto OSVÍCENOU PANÍ DOKTORKU !!!
  Děkujeme !!!! BŮH VÁM ŽEHNEJ !!!
  🇨🇿🇨🇿🇨🇿❤❤❤🇸🇰🇸🇰🇸🇰

 • L B
  L B 3 months ago +16

  Vážená paní doktorko, Vy jste jako kardiolog správně, protože máte srdce na pravém místě. Jako vystudovaná zdravotnice s 19 letou praxí mám naprosto stejný názor , hluboce smekám nad Vaší odvahou, je mi smutno z toho, co vidím ve společnosti a děkuji za nás, co jsme z různých důvodů ještě veřejně nevystoupili proti těmto zločinům.

 • Marie K.
  Marie K. 3 months ago +16

  Oceňuji paní doktorku, a také oceňuji způsob vedení rozhovoru, moc příjemně se to poslouchá, žádné skákání do řeči, tlačení hosta do nějakého kouta, vypínání se nad hosta, takhle se skutečně dozvíme maximum, a výběr hostů je také excelentní. Takhle by to mělo vypadat všude, ale bohužel to tak není. Bravo, pane Čumpelíku!

 • Mijanboy
  Mijanboy 3 months ago +31

  Nikdy by mě nenapadlo, že vcelku na obyčejný rozhovor se budu spokojeně užulovat a duchu si říkat... jsou tady furt... normální inteligentní lidé, kteří nemají hlavu pouze na čepici... V současné době to, ale žádný obyčejný rozhovor nebyl... v této době to byl excelentní profesionální skvost, za který moc DĚKUJI. Robin PAN moderátor, který nikomu neskáče do řeči a vedě rozhovor s takovou grácií, kdy otázky na sebe tak dokonale navazují, že s paní doktorkou to vytvořilo užásný celek. 👍👌

 • Pavel Kalabus
  Pavel Kalabus 4 months ago +92

  Díky za další statečnou paní DOKTORKU,která se nebojí mluvit.Rád sdílím.

 • Sunflower
  Sunflower 4 months ago +24

  Krásný lidský rozhovor. K lékařům jsme my lidé vždycky vzhlíželi s respektem, ale tato doba způsobila, že mnozí z nás jim přestáváme důvěřovat. Skoro aby se člověk bál třeba i běžné preventivní kontroly, aby nebyl nešikanován kvůli tomu, že není tečkovaný. Moc si vážím paní doktorky i dalších, kteří nemají strach veřejné říkat to, jak se věci skutečně mají a otvírat nám oči.

 • Bronislav Nožka
  Bronislav Nožka 4 months ago +29

  Děkuji paní doktorko Jano Gandalovičová. Pro mě jste hrdinou této doby. Klaním se a děkuji.

  • M M
   M M 4 months ago +3

   Vzpamatuj se. Baba klidně nechá povraždit staré a nemocné. Svého nemocného syna očkovat nedá.

 • Ivana Nová
  Ivana Nová 3 months ago +6

  Přidávám se k díkům paní doktorce! Moc bych si přála mít více takových odborníků, lidských, s empatií a rozumem! Moc děkuji!

 • Martina Georgiou
  Martina Georgiou 4 months ago +19

  Dekujeme pani doktorko, at je vas cim dal vice a uz to tu ukoncime tuhle hru s lidskymi zivoty. Je mi az spatne ze vetsina doktoru mlci a maji to denne pred ocima. Vazim si Vas a preji vam snadnou a lehkou cestu k uspechu at dosahnete vsechno co chcete xxx

 • Františka Pešlova
  Františka Pešlova 3 months ago +7

  Pani doktorka je uzasny,seriozni odbornik.Skoda,ze je malo takovych lidi,kteri maji rozhled,odvahu a trpelivost vysvetlovat zasadni veci,ktere by pochopil i tupy.Jen bohuzel za tim musi byt uplne neco jineho z ceho mi je spatne!!

 • mirekxy mirekxy
  mirekxy mirekxy 4 months ago +30

  Tento rozhovor by měl být pouštěn na všech TV stanicích v prime time. Každý den alespoň týden. Díky 👍❤️.

 • Marek Konecny
  Marek Konecny 4 months ago +17

  Moc děkuji paní doktorce. Je neuvěřitelně ověžující a posilující vidět a slyšet normální klinické odborníky. Mám respekt před lidmi, kteří jsou ochotni osobně vystoupit proti aktuálnímu šílenství.
  Paní doktorko, podporujeme vás, jak jenom můžeme. Snažíme se v naší bublině šířit tyto myšlenky, jde to ztuha, ale vydržíme. Dík moc.

 • Věra Vránová
  Věra Vránová 3 months ago +21

  Paní doktorko Gandalovičová, moc Vám děkuji za komentář, za to, co děláte, jaká jste a za Vaši odvahu! Jste skvělá a jako obyčejný člověk před Vámi smekám!

 • Daniela Diazová Maurisová
  Daniela Diazová Maurisová 3 months ago +13

  Děkuji paní doktorko, dekuji za vasi odvahu,, jste tím lékařem , kterého si velice vážím , smekám před vámi a přeji vám hodně zdraví a ať vás nikdy neopustí zdravý rozum. Velice děkuji, držte se!❤️

 • Rostislav Vild
  Rostislav Vild 4 months ago +21

  Děkujeme za vás postoj. Zvlášť v době, kdo mnoho lékařů zcela opustilo jakoukoli lékařskou čest a jdou jen za skvělými výdělky, které jim covidová agenda slibuje, chce velkou odvahu stát proti nim, na straně etiky své profese a zájmu svých pacientů.

 • Eva Vargova
  Eva Vargova 4 months ago +11

  Ďakujeme. Pani doktorka, má zdravý pohľad, na celé nezmyselné opatrenie, ♥️, Nech je viac, takýchto doktorov, so zdravým úsudkom.

 • JurK Wies
  JurK Wies 3 months ago +10

  Uzasna doktorka, uzasne nazory!!!! Vsetko dobre zela JW

 • ZAFION │ Zdenda Bouda z Hutě

  Moc děkuji za výborný rozhovor, paní Gandalovičová mě ohromně mile překvapila, perfektní formulace myšlenek... klobouček a ještě jednou děkuji oběma milým lidem.

 • Blanka Blahutova
  Blanka Blahutova 4 months ago +13

  Paní doktorko, obrovský dík a respekt za to, že jste se rozhodla promluvit a zapojit do boje za svobodný svět ❤️❤️❤️

 • Viktor Adam
  Viktor Adam 3 months ago +14

  Paní doktorka má naprostou pravdu a dokáže přemýšlet. Covid šílenství nezastaví šílenci, ale zdraví rozum.

 • Libor Sládeček
  Libor Sládeček 3 months ago +17

  Děkuji za vyřčenou pravdu a obrovskou odvahu ,veřejnè vystoupit v koronafašistickém honu na zdravé lidi velká úcta vám

 • jitka lavičková
  jitka lavičková 4 months ago +13

  Moc děkuji, vláda nařídila mne nezajímá, jsem seniorka, celý život sportuji, pečují o dobrou imunitu, dnešní nařízení jsou rýže politická apolitická, děkuji Vám paní doktorko, klobouk dolů Jiťa z Jihlavy

 • Anna Kostka
  Anna Kostka 4 months ago +20

  Zdravím,byla jsem šťastná, když nedošlo na povinné očkování/neoc.pec./,ale to jen byla zástěrka pro pand.zakon říkali,že pojedeme cestou Španělska a najednou nechaji třem lidem plnou moc a ty si můžou, kdykoli cokoli nařídit a klidně v září může zdravotnictví nařídit máme novou vakcínu všichni se musí povinné naockovat žádná výhra jen další boj ,aby neprošel pand.zakon.

  • Leo
   Leo 2 months ago

   já nevím no, ale kdyby nařídili aby lidi povinně vyskočili z okna nebo si museli povinně amputovat nohy,...???? ...udělala by jste to jen proto, že to povinně nařídila hrstka šašků?

  • kukushka CZ
   kukushka CZ 3 months ago

   Nechci strasit, ale ta vyhlaska jeste zmenena neni. Proc s tim otaleji?

 • Radka Vanatova
  Radka Vanatova 3 months ago +12

  Super, jeden z nejlepsich strizlive logickych rozhovorů, ktery jsem za poslední dobu shledla. děkuji vám oběma za vaší tvorbu pro naší společnost 👍👍👍👍

 • tomvolf
  tomvolf 4 months ago +14

  Hluboký respekt, paní doktorko, podepisuji jedno každé slovo.

 • Emanuel Holub
  Emanuel Holub 3 months ago +7

  Ďakujem Vám obom, cením si vašu prácu pre blaho nás všetkých.

 • Jarmila Kolářová
  Jarmila Kolářová 4 months ago +15

  Paní doktorko děkuji. Od samého začátku mi tato v konstruovaná situace připomíná pohádku Císařovy nové šaty. Ale bohužel toto není pohádka. Čekám na to dítě které zavolá že císař je nahý. Paní doktorka vše krásně vysvětluje, jako lékař a žena. Jsem 60+ neočko. Nevěřím tomu. Mám dost lidí kolem sebe trpí po očkování, onemocněli. 2 zemřeli, jeden bojuje o život. Chci pravdu. Ale mám pocit že jsme v roce 1938. Vám děkuji za odvahu.

 • Michal Novotný
  Michal Novotný 3 months ago +10

  Jak lze zpochybnit takto věcné a logické argumenty?
  Nijak.
  Děkuji paní doktorce za mě i moje neockovane zdravé děti, se kterými nemůžu do kina, do bazénu, do restaurace a děsí mě,kolik lidí s tím fanaticky souhlasí ....😢

 • Ivana Žáková
  Ivana Žáková 4 months ago +16

  Dekuji za rozhovor s pani doktorkou. Tak moudre, odborne sdileni situace a faktu🙏❤️❣️v jednom rozhovoru❣️💯velky obdiv a sklanim se nad odvahou a moudrosti pani doktorky. Diky🙏

 • Lenka Kvapilová
  Lenka Kvapilová 4 months ago +13

  Všichni ,kdo ví, nesmí mlčet!!! Děkujeme Všem odborníkům , kteří Pravdu hlásali od počátku Napadení!!! Je Vás stále více, vydržte, bojujte Slovem i duchovním odporem... I jedna svíce rozzáří a porazí Temnotu.🔥🙏❣️

 • Irena Brůhová
  Irena Brůhová 3 months ago +15

  Děkuji paní doktorce jednou se před ní pokloní všichni ti sfanatizovaní zabedněnci.😭😭

 • Ivana Miková
  Ivana Miková 3 months ago +17

  Děkuji za Vaši statečnost a za to že nás bráníte,s úctou Ivana Miková

 • jana kind
  jana kind 4 months ago +17

  Pekny rozhovor. Bohuzel, stejna situace je ve vsech zapadnich zemich. Ano, zijeme v blbem snu. Diky za vasi odvahu.

  • Leo
   Leo 2 months ago

   doufám, že se ti neřádi toho ještě dožijí, až přijde zúčtování za jejich činy.

 • Tom Vocas
  Tom Vocas 4 months ago +19

  Každý by si měl před očkováním položit otázku, proč se tají data. Proč si nemůže každý dle věku a svého zdravotního stavu najít v tabulce riziko úmrtí na COVID a riziko úmrtí na očkování a pak se rozhodnout, jestli pro něho má, nebo nemá očkování význam. Data pro výpočet jsou, ale ÚZIS je zoufale tají a odmítá je uveřejnit. Proč Vás tlačí k očkování zdravých dětí a zároveň Vám tají informaci kolik zdravých dětí umřelo na covid a jaké jsou nadúmrtí u skupiny očkovaných zdravých dětí oproti skupině zdravých neočkovaných dětí ? A opět tato DATA MAJÍ K DISPOZICI !!!

  • Rudolf Kout
   Rudolf Kout 3 months ago

   @Ivo Mrázek Jsi hazardér, nečetl jsi příbalový letáček a věříš vládní statistice. Dostal jsi tečku na nádraží? Můžeš si stěžovat na lampárně

  • Tom Vocas
   Tom Vocas 3 months ago

   @Ivo Mrázek Moje riziko je třeba dle Oxfordu ( Oxford totiž tu kalkulačku má dle BMI věku atd. ) menší než průměrné riziko úmrtí na očkování dle webu CDC. CDC už ale bohužel neupřesňuje riziko dle věku a má tom jen průměrné riziko dle nahlášených úmrtí po očko. Data k přesnému výpočtu jsou i v ČR, ale tajná. Ten odkaz co jste uvedl je úplně k ničemu, protože nebere v potaz zdravotní stav a tak nelze dělat žádný rozumný závěr. Může říci, že staří umírají více, ale už netušíme proč.

  • Ivo Mrázek
   Ivo Mrázek 3 months ago

   Tome, ideální by bylo, kdyby na netu byla covidová kalkulačka, do které bys zadal rok narození, pohlaví, BMI index, zda jsi kardiak, máš CHOPN, hypertenzi, ledviny v háji aj. (vše jednoduše bez velkých detailů např. na stupnici 1 až 5) a celkový počet očkování proti covidu. Z kalkulačky by vypadly 2 čísla: odhad rizika závažného průběhu případného covidu, a na druhou stranu riziko očkování. Lidi by se zajisté moc divili a před očkovacími centry by zcela oprávněně stály fronty, to garantuju.
   Zatím je k dispozici pouze (nicméně alespoň) toto www.covdata.cz/cesko-vek.php
   Sám jsem plně proočkovaný, naprosto bez nežádoucích účinků. Přitom hodně zhruba odhadnutá mortalita vzhledem k mému věku, pohlaví (!), vyššímu BMI a hypertenzi by byla určo mezi 5 a 10% (kdybych po hypotetické nákaze nestihl monoklonály, molnupiravir či perspektivní paxlovid). To už je docela o kejhák. Proti tomu NÚ očkování - nulanulanic. Rozhodnutí bylo jednoznačné - nejsem hazardér.

 • Jana Lopatková
  Jana Lopatková 3 months ago +13

  Súhlasím až na to, ze ani pred rokom 89 neboli tak porušovane ľudské práva, segregacia a prenasledovanie ako sú a budú teraz. Pokiaľ ide o veľký reset, tak nás to zomelie. Inú logiku to ani nedáva.

 • Jiří Lažek
  Jiří Lažek 3 months ago +15

  Odvážná žena, víc takových

  • Marys Mik
   Marys Mik Month ago

   Paní doktorka je úžasná. Z doktorské branže jich mnoho není: jsou to alibisti, kteří mají co ztratit.

 • Ros Ros
  Ros Ros 3 months ago +11

  Palec nahoru...👍👍👍
  .Taky mám občas pocit ,že se mi to zdá, že to všechno je hodně blbej sen😔

 • Jan Koutecky
  Jan Koutecky 3 months ago +7

  velmi výstižně mluví paní doktorka, děkuji :-)

 • Michal Novotný
  Michal Novotný 3 months ago +7

  Díky, paní doktorko,souhlasím s každým slovem 👍

 • yvona karychova
  yvona karychova 4 months ago +14

  👍 Mluvíte mi z duše,přesně tyto otázky jsem si celou dobu kladla a všechno,co jsme se učili na fakultě se dlouhodobě popírá.

 • Vladislav Polách
  Vladislav Polách 4 months ago +18

  Děkuji paní doktorce za skvělý rozhovor. Aktuální obraz toho "moderního demokratického" světa je šílený. Má šanci náš systém k probuzení?

  • Rudolf Kout
   Rudolf Kout 3 months ago

   @Leona Schubert s tím pandemickým zákonem to je ve hvězdách

  • Leona Schubert
   Leona Schubert 3 months ago

   Systém už šanci nemá ale my ještě jo:)

  • Rudolf Kout
   Rudolf Kout 3 months ago +2

   Stačí odmítnout a neposlouchat nezákonné příkazy vlád, netestovat, neočkovat, nenosit roušky jak jednoduché ale kvůli ovcím asi nedosažitelné

 • Jarek Hajek
  Jarek Hajek 4 months ago +14

  Není co dodat super práce děkuji za odvahu 👍👍👍👍👍

 • Stefan Ridzon
  Stefan Ridzon 3 months ago +9

  Poklona za všetko adakujem za pravdu čo sa deje ❤️❤️👍🤝🤝🇸🇰✌️ ďakujem za vašu prácu

 • jana ko
  jana ko 3 months ago +11

  Moc děkuji paní doktorce Gandalovičové za odvahu promluvit. Kéž by takových čestných lékařů přibývalo.
  Jenom jedné věci nerozumím. Jestli takováhle "vakcína" má tolik nežádoucích účinků na zdravé, jak se čím dál více ukazuje, nemůže těm nemocným o to více ublížit, když jejich organismus je oslabený? V tom mám stále pochybnosti.

 • Mia Fellow
  Mia Fellow 4 months ago +21

  Věřím, že díky těmto rozhovorům změníme svět. Že díky těmto lidem budeme chtít změnit sami sebe, abychom jednali čestně, s úctou a respektem nejen k sobě, ale i k ostatním. Abychom slušně, ale upřímně dokázali vyjádřit naše pocity, obavy a přání. Abychom našli v sobě poctivost a naše konání bylo vedeno srdcem a intuicí. Věřím, že pohled na tento svět se dnes řídí ne naším okem, ale naším srdcem. Poslouchejme tu pravdu, která z něj vychází. Děkuji za vaši práci a přeji všem vše dobré v této transformaci.

 • Jan Rac
  Jan Rac 3 months ago +15

  Hrozné, jak může rodič dát své děti k nějakým pokusům a ublížit takhle dítěti pro pár šupů.

  • Rudolf Kout
   Rudolf Kout 2 months ago

   Jene, měli by mít především správné informace a ne desinformace od politiků médií a zdravotníků, to se pak těžko rozhoduje. Proč se vše svádí na lidi? Ti mají být zodpovědní a politici nemusí? Na co tam jsou?

 • Eva Žilčaiová
  Eva Žilčaiová 4 months ago +15

  Pani doktorka obrovské ďakujem. ❤️

 • Milada Homolková
  Milada Homolková 3 months ago +11

  Děkuji p.doktorce,také jsme v rodině téhož názoru,očkovat se nedáme.

 • 4museman
  4museman 3 months ago +11

  Skvělý rozhovor! (y) Díky!

 • Roman Štilec
  Roman Štilec 4 months ago +15

  Za mě výborný rozhovor - moc děkuji paní doktorce za její aktivitu... 👍

 • Vlasta Dočková
  Vlasta Dočková 3 months ago +9

  Moc děkuji za vaše slova, mluvíte mi z duše. Děkuji

 • Jitka Bendova
  Jitka Bendova 4 months ago +12

  Moc děkuji pí. doktorce, ale chtěla bych se zeptat proč se její Iniciativa 21 nespoji s Paralelní lékařskou komorou?? Obě iniciativy by to hodně posílilo.

 • Leona Schubert
  Leona Schubert 4 months ago +19

  Zde důležité pokračování překladu: Jedním z hlavních soudních rozhodnutí zmíněných ve stížnosti Yadav v. Maharashtra je rozhodnutí generálního tajemníka Nejvyššího soudu Meghalaya proti státu Meghalaya (dále jen Meghalaya). Ústřední nález rozsudku, vydaný 23. června 2021, rozhodl, že očkování násilím nebo podvodem nebo zavedením omezení pro neočkované je porušením základních lidských práv a občanskoprávní a trestní křivdou.

  • M M
   M M 3 months ago

   @Leona Schubert Souhlas..
   ale Rychetskému to očividně problém neudělalo. 😩 Ano, je to tak terorizovaný se buďto nechá nebo je přemožen silou v boji. Např. pád Pařížské komuny.

  • Leona Schubert
   Leona Schubert 3 months ago +1

   @M M Chápu ten pocit zmaru, taky ho mám a dost často. Ovšem už to, že tady diskutujeme o takové hloubce svědčí o tom že nejsme ztracení a nadto nejsme vůbec sami. Je na čase si přiznat, že by neexistovali žádní diktátoři kdybychom tu jejich existenci netolerovali. Tyran nemůže být tyranem pokud nemá oběť. Skuteční "kapitalisté" již vymřeli, zůstali tu místo nich spíš jen bohatí psychopati. Ten poměr 1:4 je jasnej, měla jsem na mysli Paretovo pravidlo 20:80 %, takže to vyjde na stejno:) Ona nebyla změněna ústava ale jsou přijímány zákony které jsou neústavní. Na ústavu se naštěstí šahá dost složitě.

  • M M
   M M 3 months ago

   @Leona Schubert Tak moc tomu asi nerozumím, jen bych ten poměr vykrátila na 1: 4. Nemám ty materiály prostudované...jen jak je uvést do chodu? 🤔 Veškeré pokusy o zlepšení umírají ve stavu zrodu, protože mašinérie kapitalistických diktátorů je dobře prorostlá. V podstatě se nedá nic legálně napadnout. Jako teď s tím ústavním soudem. Byl na naší straně... změnili ústavu a bylo to. Je takový stop stav.

  • Leona Schubert
   Leona Schubert 3 months ago +1

   @M M Souhlasím, že tabulkově technokratický pohled soudů mete spravedlnost do propadliště nedosažitelného ale věřím na pravidlo 20:80, těch 20 stačí aby je ostatní následovali v "dobrém i zlém". Pořád platí závěry Norimberských procesů a to sice, že kdo následoval debilní příkaz a má IQ 80+ je osobně vinen za škody, které jeho splněním napáchal. Je to sice nimračka ale je lepší se o to pokusit než umírat s vědomím, že jsem to nechala projít. Kdo jen přihlíží zločinu i když mu mohl zabránit - stává se spolupachatelem. A jo... teda Nejsem žádná specifická profese, snažím se ve všem co dělám prostě používat mozek a srdce...nebo naopak.

  • M M
   M M 3 months ago

   No víš...ten pandemický zákon to zaonačí, že nedokázeš, že se ti to děje. Jsi právnička?. Pak víš, na jakém základě padají rozsudky. Jede se právo dle tabelárních hodnot, žádná spravedlnost, vše v rámci běžného technologického postupu se smete se stolu. I se spravedlností.

 • Honza Toman
  Honza Toman 4 months ago +14

  Paní doktorko děkuju Vám za odvahu mluvit! Díky!!! Máte můj obdiv - pomyslný "klobouček dolu". Je velice reálné, že Vám hrozí postih, perzekuce, ať už "jenom" ve formě veřejné dehonestace tak, jako se to děje dnes a denně, nebo možná do budoucna i něco horšího (doufejme, že ne) a přesto máte odvahu. Víc takových, jako jste Vy. Držte se.

 • Marjánka Marjánová
  Marjánka Marjánová 3 months ago +9

  DĚKUJU paní doktorko ❤️❤️❤️

 • Srnka z Raja
  Srnka z Raja 4 months ago +17

  Som zo slovenska a mi to tu mame to iste.Len strasenie a strasenie.Nesledujem media 2 roky.Zijem a. som zdrava. Zdielam vase nazory.Velka vdaka.

  • sadaa bojkova
   sadaa bojkova 4 months ago +2

   Podle toho co sledujeme na JOJce, tak mi přijde že jste na tom hůře. U nás se zatím neuplácí 300E všichni důchodci, Neměli jsme celkovou uzávěru na konci roku. Tím nechci říci, že je to u nás v pořádku. Stále je tu společnost rozdělena na Očko a NEOčko.

  • Jarmila Izakovičova
   Jarmila Izakovičova 4 months ago +5

   Milá srnka z Raja, a ja podobne ako vy, žijem spokojne, nepodlieham tlaku tých našich médií a vládnych mudrcov, len sa obávam do kedy ??? Čoho sú ešte schopní tí šialenci, začnú nás zatvárať, či nebodaj strieľať 🙏⁉️ Hrozné čo sa deje...
   Vám pani doktorka veľká vďaka, že poviete pravdu. Kiežby bolo takých odvážnych viac. Prajem vám všetko dobré, veľa zdravia 🌹🍀🇸🇰🤝🇨🇿....

 • Marie Borkova
  Marie Borkova 4 months ago +20

  Očkovat řádně nevyzkoušenou vakcínou (jedem) rizikové skupiny se zdůvodněním, že je to pro jejich zdraví, je velmi ale velmi podivné.

  • Marie Borkova
   Marie Borkova 3 months ago +1

   @Zuzana Losovská 😢😢😢

  • Zuzana Losovská
   Zuzana Losovská 3 months ago +1

   Jí to nevadí, napsala mi, že benefit převažuje riziko. Další pan Flégr. Bože, kolik jich tahle doba ještě přinese?

 • Petter Z
  Petter Z 4 months ago +13

  vyborny rozhovor 👍👍

 • Marketa Burgetova
  Marketa Burgetova 4 months ago +15

  Jste skvělá, paní doktorko. Obdivuji Vaši odvahu a vážím si Vaších slov. Vyjádřila jste to přesně. A také si myslím, že teď už je to psychologická válka a že sebesolidnější argumenty se budou míjet účinkem kvůli egu lidí. Nejtěžší je si přiznat, že jsem se mýlil, že někdo, koho jsem kdysi označil za dezinformátora, měl pravdu. To dokáže jen skutečný charakter. A s tou vládou bohužel souhlasím také. Vkládala jsem do ní naději a máte pravdu, není tu vlastně už nikdo, kdo by byl parťákem. Rozčarovaná jsem byla už tehdy, když se do sebe pustili Piráti a STAN. Ale to je pořád něco.

 • Mike rou
  Mike rou 4 months ago +16

  👍 Super rozhovor! Je potřeba probudit lidi, kteří jsou zmanipulovaní tím vším co tu s námi je 2 roky…

 • Dobrýden
  Dobrýden Month ago +2

  Děkuji za pravdu a za apel! Probouzení a otevírání očí nám lidem!

 • Stefan Ridzon
  Stefan Ridzon 3 months ago +9

  Je smutné že aj niektorí lekári informujú úplne zle robia to 💰 aj cez mŕtvoly len aby mali prachy hrozné .

 • Eva Dvorakova
  Eva Dvorakova 3 months ago +12

  Neteri (18), po druhem ockovani s Pf., rano volali rodice zachranku. Dusila se, mela krece jako u epilepsie. Jeji otec po M. mel zanet lymf. zlaz, az mu oteklo prso. Pripazit mohl az za 3 dny.

 • Tomáš Marný
  Tomáš Marný 3 months ago +13

  "Bílá nemoc" Karla Čapka, celý film na RU-clip, ukazuje identickou situaci, jako je dnes s možná uměle vyrobeným virem ...

  • Tomáš Marný
   Tomáš Marný 3 months ago +4

   @Rudolf Kout ... a Karel Čapek v jeho "Bílé Nemoci" zachytil hodně prvků, které se dnes opakují. Na RU-clip je to jeden z nejlepších českých filmů ...
   🤔🤔🤔

  • Rudolf Kout
   Rudolf Kout 3 months ago +3

   Tomáši......vymyšleným virem, vymyšlenou plandemií

 • Kristýna S
  Kristýna S 4 months ago +20

  Děkuji Vám paní doktorko. Má to obrovský význam a smysl. DĚKUJI

 • Liška Podšitá
  Liška Podšitá 4 months ago +6

  Děkuji za skvělý rozhovor 🙏🌌🐾

 • Ondrus21
  Ondrus21 4 months ago +18

  Ale ono vůbec nejde o strach. Ještě jsem si nevšiml, že by si ode mě v MHD někdo odsedával nebo utíkal do jiného vagonu, když tam sedím s odkrytým obličejem. Naopak, už se mi stalo, že ten dotyčný tam se mnou v pohodě 20 minut diskutoval, bez jediného náznaku, že by se mě bál nebo štítil. To není strach. Ty lidi jsou v podstatě naštvaný sami na sebe, že někdo má odvahu se tomu postavit, zatímco oni ne. Jsou naštvaní na sebe, ale dají to sežrat vám. To je obyčejný třídní boj a nic jiného. Stejný je to s očkováním. Když jsem se nechal napálit já, tak ty v tom pojedeš pěkně se mnou. Jednoduše se snaží stáhnout všechny ostatní s sebou. Absolutní morální dno.

  • Chuan Cortez
   Chuan Cortez 4 months ago +2

   tak to ja mam bohate zkusenosti s opacnym chovanim dodnes vsude sama podelana ovce

 • Borius Bruaniffl
  Borius Bruaniffl 3 months ago +15

  Děkuji za skvělý rozhovor. Vážím si každého lékaře, který v sobě najde odvahu promluvit a nebojí se říct pravdu. Stejně tak si vážím odvážných právníků, policistů, nezávislých novinářů, a vůbec každého kdo se dokáže vzepřít současnému režimu, a říct “a dost, přestaňte lhát!”

 • Stanislava Rybničkova
  Stanislava Rybničkova 4 months ago +34

  Děkuji za odvahu , lidskost a bojovnost. Vydržme.😇🙏

 • Jana Krásná
  Jana Krásná 4 months ago +20

  Tohle až se časem provalí, to bude průser

 • Jana Novotna
  Jana Novotna 3 months ago +16

  Děkuji paní doktorce, měla jsem kovid a obvodní lékař mi nebrat tři dny telefon, žádná reakce na meily,...z toho jsem pochopila,jak se lidé dostávali do nemocnice.Musim říci, že primární péče byla nedostatečná v mnoha případech

 • ultrablack
  ultrablack 4 months ago +13

  Každý by si mal tento rozhovor vypočuť. Výborne, v skratke povedané to podstatné. Veľká vďaka pani doktorke a všetkým, ktorí sa snažia, aby konečne zavládol zdravý rozum a rešpektovali sa zákony a medicína 👍❤

 • Bubba von Bugga
  Bubba von Bugga 4 months ago +16

  Pani doktorko ,dekujeme !
  Vytrvejte ,Vase prace ma obrovsky smysl 💚🍀👍

 • robert kraven
  robert kraven 4 months ago +12

  Úžasná, chytrá, pravdomluvná, geniální... Paní doktorka,, děkujeme..

 • Jan Šomšág
  Jan Šomšág 4 months ago +6

  Moc děkuji, :) A budu se snažit video šířit dál . :)

 • Anna Siskova
  Anna Siskova 3 months ago +8

  Presne tak 👍👏♥️

 • Jan Malý
  Jan Malý 4 months ago +4

  Dobrý den, rád bych požádal o přímý odkaz na originál zmiňované studie. Na základě zdrojů uvedených u překladu se mi nedaří dohledat stejný text v angličtině. Rád bych také požádal o informaci odkud jsou čerpány informace o zdravotním stavu postižené dívenky. Děkuji!

 • Aleš Zíka
  Aleš Zíka 3 months ago +8

  Naděje v novou vládu je asi marná. Narazil jsem na rozhovor s Válkem v Respektu 2/2022, děs a hrůza. Na začátku všechny ujistí, že zavede pořádek, protože má šanońy srovnaný podle barev a velikostí :-O A o kus dál prohlásí: "35 let organizuji věděcké konference, já vědu umím. Ve vědě se nedá neshodnout. Hlasuje se a většina rozhodne." WTF?! Dál už jsem to nedal...

 • Vlasta Čudanová
  Vlasta Čudanová 3 months ago +31

  Paní doktorká má pravdu : Vir SARS-COv-2 mi prostě neublížil, ale mám žaludeční neurózu (možná mám vředy) -prostě mne bolí žaludek, jen jak slyším ty všechny chytráky jako je Kubek, Flégr atd.. a navíc jsem označena za antivaxera atd.. FUJ ..tato paní má to podstatné: Srdce + Rozum na pravém místě

  • hhh h
   hhh h 3 months ago

   Vredy jsou zpisobene H pylori a je na to velmi jednoduchy test, kdy si fouknete do balonku a pak vite.

 • Peter Lumik
  Peter Lumik 4 months ago +13

  Diky,pani doktorka,za Vašu odvahu hovoriť pravdu!👍👍👍👏👏👏🌹💯

 • Min ka
  Min ka 3 months ago +15

  Já pořád nerozumím tomu, jak se může říct "ockujme rizikové skupiny" jako z nich už je zánět srdce jedno? Nebo jak tyto věty pochopit.. vždyť to těm rizikovým nemocným může také ublížit

  • M M
   M M 3 months ago +1

   @Rudolf Kout Jistě, oni jsou tu správně. Je to tu jejich.

 • Slávka Silná
  Slávka Silná 4 months ago +5

  Z vlastnej skúsenosti viem, že tých miocarditít je v mojom okolí velmi vela. moja mama skoro na to zomrela po 2 dávke.

  • Slávka Silná
   Slávka Silná 4 months ago +1

   @Marta Kelíšková uz je na pn o septembra :( hovorila ze uz nechce..ma 59 rokov

  • Marta Kelíšková
   Marta Kelíšková 4 months ago

   Půjde maminka na třetí? 🤔

 • Lucie
  Lucie 4 months ago +9

  Jen tak dále, gratuluji. Pokud by se vam podařilo uskutečnit rozhovor s prof.Jaroslavem Svobodou, imunologem, nazývaným dr.House,bylo by to velmi přínosné. Z nějakého důvodu nikde nevystupuje, naposled v r.2020

 • Petra Suková
  Petra Suková 3 months ago +9

  Souhlasím s paní doktorkou👌a děkuji, za Vaši odvahu nebát se mluvit🙏Vytrácí se zdravý selský rozum a lidi blbnou. Nechávají se ovlivnit strachem-funkční metoda, co lidstvo je. A pak následuje pohodlnost a lhaní sám/sama sobě-nechám se naočkovat, protože mě stejně donutí a aspoň můžu cestovat, chodit do restaurace, nechám se naočkovat, protože chci cestovat chodit do restaurace. Kdo bude léčit ty lidi, kteří po očkování mají a další budou mít zničené zdraví, protože chtěli do restaurace, cestovat, do práce atd. Kdo tu léčbu bude platit, kdo se postará o rodiny, které kvůli nátlaku nechali naočkovat sebe své děti a dopadli špatně. Pojišťovny už teď nemají peníze, a pokud jim ještě něco zůstalo, tak za chvíli nebude z čeho brát, protože nebudou lidi, kteří do té kasičky budou přispívat. A ty lidi, kteří mají něco málo našetřeno, tak peníze nebudou stačit, pokud jim vypadne příjem z důvodu nemoci po očkování. A otázek je spousta. Možná nám i odpověď, ale nechám si ji pro sebe, a až nastane odpověď činem ze strany úřadů, atd., tak si porovnám, kolik se toho potvrdilo.

 • Zdenka Matyskova
  Zdenka Matyskova 3 months ago +12

  Díky, díky za statečnou paní doktorku❤🙏

 • Hanka Štefulíková
  Hanka Štefulíková 4 months ago +7

  Děkujeme 🙏

 • HANA ČECHOVÁ
  HANA ČECHOVÁ 3 months ago +11

  úžasná paní doktorka, děkuji :-)

 • Zdeněk Zvoníček
  Zdeněk Zvoníček 3 months ago +19

  Jsme neočkovaná rodina a držíme se. Zvládnete to taky.

  • Leo
   Leo 2 months ago

   👍

 • Květuše Dohnalová
  Květuše Dohnalová 4 months ago +13

  úžasná a odvážná paní doktorka - moc děkuji za její slova, nejhorší, co se mohlo stát lidstvu - peníze, moc a především nadřazenost jsou pro některé lidi víc než zdraví. Nepřeji nikomu nic zlého, ale myslím, že je jejich svědomí dostihne a bude se jim velice špatně odcházet z tohoto světa.

  • M M
   M M 4 months ago +3

   Copak ty neslyšíš, že chce nechat očkovat staré a nemocné?!!! Ty snad taky?!! Taky je chceš vraždit?!!!! 😠

 • Aleš Urbán
  Aleš Urbán 4 months ago +5

  Skvělé 👏

 • Háta
  Háta 3 months ago +15

  Skutečná elita našeho národa, už přicházejí. ❤

 • Nadezda Patusova
  Nadezda Patusova 3 months ago +5

  Pani doktorko,mohla by ste zhodnotit souvislost mezi genetickym vyskum ve Treti risi a genetickym vyskumem dnesnim?

  • Rudolf Kout
   Rudolf Kout 3 months ago +2

   Naděždo, nyní to není plyn ale více než 1000x větší úmrtnost na tečky a ventilaci + laserové zářiče venku

 • Majka K.
  Majka K. 3 months ago +5

  Děkujeme, paní doktorko! ❤

 • Petr Svec
  Petr Svec 4 months ago +16

  Je to fakt na hraně. A obávám se, že prosit nepomůže. Doufám, že se 30.1. v 15.00 sejde na Václaváku co nejvíc lidí. O to bych já chtěla poprosit lidi.

 • Iva Ludíková
  Iva Ludíková 4 months ago +6

  Úžasná paní a moc moc děkuji za její slova ! Ujistila jsem se v tom , že jsem na správné cestě , ale opravdu mě štvou tyto “malichernosti” že si zdravý člověk a člověk , který se snaží být zdravý a dělat pro to vše co jde nemůže sednout ani na blbou kávu ….to je prostě nepřijatelný !!!!!

 • Radek Svojše
  Radek Svojše 4 months ago +22

  Já jsem strojař a denně vidim technické doslova zločiny v automobilech. Protože zdravotnicvíí nerozumím a jen ho používám, tak děkuji za osoby jako je paní doktroka, kteří na zločiny v jejich oboru ukazují. Díky moc paní doktorko!

  • Strojar Strojar
   Strojar Strojar 4 months ago +2

   to je hodně velkej rozdíl, auta lidi nezabíjejí, nečinnost a lhostejnost doktorů jo, jestli z nás automobilky tahají zbytečně prachy je věc jiná.

  • M M
   M M 4 months ago

   Specifikuj to...od výrobců, údržbářů, majitelů... jaké, už konstrukční nebo výrobní? Něco zanedbali kvalitáři? Uveď konkrétní případ, kde se s tím setkáš a o co jde. Jak to objevíš... musíš být něco jako automechanik... profík? Amatér?

  • M M
   M M 4 months ago

   @Pigik Prasatko Výborně, prasátko!!! 👍

  • Pigik Prasatko
   Pigik Prasatko 4 months ago +1

   Je to tak, obor do kterého člověk vidí tak ví jak je to v něm shnilé. Proto si nedělejme iluze o doktorech, právnicích, ekonomech atp. Om***vá se všechno všude nemlich stejně jako třeba na stavbách

 • Kamila Böhmová
  Kamila Böhmová 3 months ago +8

  Děkujeme

 • Ekvador na dlani Marketa
  Ekvador na dlani Marketa 4 months ago +21

  Pani doktorko, velmi děkuji za Váš odborny i lidsky pohled. Mam také pocit, ze se "snad jedna o špatný sen". Pozoruju celou situaci od začátku "pandemie" v přímém přenosu ve školství a nestačím se divit, s čím děcka přicházejí. V hodne případech se jedna opravdu jen o společenské výhody, v ostatních o čistou neznalost, samozřejmě jejich rodičů: "Vždyť jsme ockovani proti všemu možnému, tak proc ne proti covidu?" Pokud řeknete, že se nejedná o "standardni/tradiční" vakcínu a ze by si o tom měli zjistit více informací, jsou schopni celou informaci pretocit a tvrdit, ze je nabadate k tomu, aby se neockovali. 😳🥺 Ta absolutní netolerance a prekrucovani odlišného nazoru, je děsivá. Korunu tomu dodava zcela zákeřne polozena otazka: "Vy snad taky věříte, ze jsou v tom čipy?!"😵 Anebo "Podívejte, žiju, ještě se ze mě nestal robot!" 😥 Jako vážně?

 • Lubomir Čížek
  Lubomir Čížek 3 months ago +12

  Krásný a pokud možno poklidný den. Máte můj velký obdiv, děkuji za nelehká, přesto upřímná a moudrá slova. Být v této nestálé době nositelem pravdy, v naprosté nahotě jedinci ukáže, jaké to je, být sám.Diky Vaší odvaze vím, že to má smysl.

 • Lenka bolardova
  Lenka bolardova 4 months ago +13

  Paní DOKTORKO!!! Děkuji z celého srdce za otevřený názor na pandemii. Rozhovor s odborníkem, který pracuje fyzicky s lidmi a léčí je, pomáhá k uzdravení, je pro mě sůl nad zlato. Přeji Vám sílu a pevné zdraví v boji proti chřipkovému šílenství.🙏