RTSH KORÇA
RTSH KORÇA
 • 7 579
 • 3 709 209

Video

9 vjet pa Llazi Sërbon
Views 1074 days ago
Çel siparin KoKo Fest
Views 12314 days ago

Comments

 • Moza Hila
  Moza Hila 3 days ago

  Shume i bukur ky fshate

 • Canadian 61
  Canadian 61 10 days ago

  Bravo!

 • Azbije Veliu
  Azbije Veliu 12 days ago

  I'm goin good to hear with

 • denisa thesavage
  denisa thesavage 14 days ago

  Te lumt Koco

 • denisdrennan
  denisdrennan 17 days ago

  Cpune ka Ky trapi se ku shkon energjia e tepert? Pupu ca hajvani. Ai vjen investon 400 miliona euro ky e pyt pse do prodhosh kaq shume energji. Ke pare hajvan ti

 • denisdrennan
  denisdrennan 17 days ago

  Idiote Ku e di ti Sa do ndote TECi o fycke? Ku e ke ti analizen? Gazi natyror eshte shume i paster ne djegie. Hajvane

 • Vali Kovaci
  Vali Kovaci 17 days ago

  U devlla

 • Albanian Game TV
  Albanian Game TV 17 days ago

  O ju korcare un jam nga tirona kam shkuar ne korce dhe pogradec pogradeci eshte shume here me I bukur se korca ju vjen inat qe nuk ken liqen hahahah

 • Aleksandro Xhafa
  Aleksandro Xhafa 29 days ago

  Lushi.al

 • Aleksandro Xhafa
  Aleksandro Xhafa Month ago

  Kete qe po flet e rravi lushi

 • Aleksandro Xhafa
  Aleksandro Xhafa Month ago

  Xhensilin kete qe po flet e rravi lushi

 • Aleksandro Xhafa
  Aleksandro Xhafa Month ago

  Paskan llotari

 • Εμμανουήλ Κοραής

  Ik o debil Topciu o Kok loqe

 • Elton Coci
  Elton Coci Month ago

  Te lumte klaudio pinderi

 • Drita Zerani
  Drita Zerani Month ago

  Po cfar park eshte vetem sa u tallen

 • Alba Guzuna
  Alba Guzuna Month ago

  Vend I virgjer... vlen ta vizitosh vetem duhet promotion

 • Ali Mestani
  Ali Mestani Month ago

  Pujett vlla se psari ka histoti nga lilja i topit e sabriu e refati me greket ne 1914

 • Ali Mestani
  Ali Mestani Month ago

  Ky eshte gjoli malit zi e livadji i landos nga psar i zi Nipi i LILES QE E KA TOPIN NE MUZEMI I ERSEKES E LUFTONTE ME TURQIT O HISTORKAN

 • Χρηστος Κεραμητζης

  Jasu krushku luki

 • Kleo Atea
  Kleo Atea 2 months ago

  Kaq te veshtir e keni fjalen habitat e rrota kari ene kalamajt 15 vjec e din se jepet si fjal ne cdo liber tshkolles po ju jeni pa shkoll o klysha

 • Luiza Ruci
  Luiza Ruci 2 months ago

  Po fshati turan esht ne tepelen ndoshta paska dhe korca

 • Mehmet Shigjeqi
  Mehmet Shigjeqi 2 months ago

  i pari like

 • Mark Cognome
  Mark Cognome 3 months ago

  Ësh e rëndësishëm të investosh në qofse duam që shqipëtarët mos të hikin.

 • Anxhelino Nino
  Anxhelino Nino 3 months ago

  ju lumt👏👏👏👏

 • Silvio Llopa
  Silvio Llopa 3 months ago

  Ca esht qo

 • Desaret Hoxha
  Desaret Hoxha 3 months ago

  Bravo bravo bravo

 • Mixal Bello
  Mixal Bello 3 months ago

  O hajduta po vetem ruge nuk eshte ajo fillovi pa mbushur vitin te prishet

 • Mattybfans
  Mattybfans 4 months ago

  I only came for my friend dejna

 • Mehmet Shehaj
  Mehmet Shehaj 4 months ago

  Sa kushtojn dhit alpine

 • My Queen Tayna
  My Queen Tayna 4 months ago

  Une jam Dea

 • My Queen Tayna
  My Queen Tayna 4 months ago

  Une jam Dea

 • My Queen Tayna
  My Queen Tayna 4 months ago

  Disa prej vajzave I kam ne lagje

 • Bisha Bisha
  Bisha Bisha 4 months ago

  ❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤😎🇦🇱😎🇦🇱😎🇦🇱😎🇦🇱😎🇦🇱😎❤🇦🇱😎❤😎🇦🇱😎🇦🇱😎🇦🇱

 • World Laughter Day
  World Laughter Day 4 months ago

  Follow m

 • Tushini Safet
  Tushini Safet 4 months ago

  eee korca mos u plaksh kur nje nga qytetet me te bukur ne shqipri

 • Gentian Kafazi
  Gentian Kafazi 5 months ago

  Sa me ka zene malli,moj Plase!

 • pellumbesha brahimllari

  jemi me te miret <3

 • ILLYRIAN ALBANIAN
  ILLYRIAN ALBANIAN 5 months ago

  Albaniaaaaa

  • Bisha Bisha
   Bisha Bisha 4 months ago

   ❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤❤

 • Cristian Culetu
  Cristian Culetu 5 months ago

  👏🏻👏🏻👏🏻

 • Dhimitraq Sulollari
  Dhimitraq Sulollari 5 months ago

  Po aman bre prap Pocestaret krijojne probleme hahah te mos vene ne banje fare hahaha

 • Skerd Hekuri
  Skerd Hekuri 5 months ago

  Une qe Jam Shqiptar e kuptoj ju kosovart mesoni Shqip, rrota kari, ai qe esht Shqiptar nuk thot fole Shqip se nuk e kupto, Mos donit serbisht me mire apo cfar

  • arbër duraj
   arbër duraj 5 months ago

   @albooz albanian mos u mer me injëjorant the mos kërko të ofendosh lloin tënd mos bjer në nivelin e tij ësht qe ne jemi një por ai kari mado mëndia që sësht shqiptar sepse ka disa fjal që ne në mes veti ndoshta si kuptojm po kjo zdo të thot që sjemi të të njëjtit lloi habitat do të thot më shqip territor

  • albooz albanian
   albooz albanian 5 months ago

   Skerd Hekuri ju jeni per gjuhë për ofendime edhe festivale jeni të par!! Tjetër send kurr nji kar nuk jeni hic! Nuk po du me i cek sepse edhe pse jemi të ndryshëm prap jemi nji!

 • manjetik
  manjetik 5 months ago

  Bobo...ne dore te kesaj e paskan lene perzgjedhjen e projekteve me te mira? Pastaj te quash specialiste kete eshte kulmi... kjo s'di te shprehe as mendimet e saj

 • Blerim Zhuleku
  Blerim Zhuleku 5 months ago

  Epo mir ja dy metra ur e bet dhe dy kilometra rug ju ngeli ehhh si i thon asoj fjales te urt kur kethehesh nga ushtria 50 vjet e para jan veshtir pastaj regullohet cdo gje

 • Elfrida Xhixho Metollari

  Mos i lini! Jepini vota Filos, jepini! Ju premtoi para 4 vjeteve ju tha rruga do te jete e perfunduar! Ne ate zone vetem rruga e Lubonjes ka mbetur, vetem 8km. Dilni ne proteste se vetem keshtu do t'ja u mblidhni se mesa duket kryetari bashkise nuk e ve ujin ne zjarr fare.

 • ilirjan Chicago
  ilirjan Chicago 5 months ago

  Korcha ❤ Albania

  • djali keq
   djali keq 3 months ago

   @ilirjan Chicago ore ti djal un te kuptoj por un tek ai koment nuk te preka ty ok? Jemi njerez dhe Jo kafsh prandaj thirri mendjes Nuk je i huaj qe shkruan korchar megjithate nqse un kam gabuar 1 cik ti ke gabuar 2 cika sepse ke komentuar me inat dhe pa edukat ok lal hajd tani klm...

  • djali keq
   djali keq 3 months ago

   @ilirjan Chicago ta fus ty mu aqe ku nuk kap drita pallosh te ofendova gjo un ty qe te ma kthesh at pagjigje? Ti qe thu aje te ka shkuar mendja vet mor pall k ik edhe mos na grric koken 🤫

  • ilirjan Chicago
   ilirjan Chicago 4 months ago

   @Greta Bojaxhiu po

  • Greta Bojaxhiu
   Greta Bojaxhiu 4 months ago

   ilirjan Chicago -

 • Dardan Gega
  Dardan Gega 5 months ago

  Mbroni kafshet ooooo Shqiptar sepse jane pjes e Shqiperis ton. Esht nje vlere dhe nder per ne qe kemi llojshmeri kafshesh be Shqiperi. Ai qe vret kafshet e egra duhet te denohet me burgim te perjetshem

 • Jimmy Hasani
  Jimmy Hasani 5 months ago

  BRAVO JU QE PUNONI NE KORCE KORCA LULE

 • eltjon kotoni
  eltjon kotoni 5 months ago

  Eshte Vidjo Pa Ze

  • Valentin Macaj
   Valentin Macaj Month ago

   me zê e dêgjpj. provo njê dispozitiv tjetêr.

 • Ana Meka
  Ana Meka 5 months ago

  Me Korcen kjo e shemtuara ka vetem nje lidhje: Martesen e pare me nje jevg pe Korce. Me burrin jevg lindi edhe nje djale, jevg gjithashtu, te cilin e mban te fshehur larg syve te botes!

 • Alketa Keta
  Alketa Keta 5 months ago

  yt te qifsha rracen bire kurve

 • Mance Merushe
  Mance Merushe 5 months ago

  Shum I Mir te lumshin duart

 • Anila Prici
  Anila Prici 5 months ago

  I paharruar si njeri , si mesues , si prind shembullor Respekte dhe mirenjohje pa fund

 • Hamide Gashi
  Hamide Gashi 5 months ago

  Kanagjegjin e e gresa behlulit

 • Dhimitraq Sulollari
  Dhimitraq Sulollari 5 months ago

  Eshte i mire nganjehere likja...haha

 • Leonardo leonardo
  Leonardo leonardo 5 months ago

  Leri te vdesin te ven ne pith te kurves se vet e kerkuan vdekjen me doren e tyre ose jepini ndo nje perzjeres te vdesin fare

 • Dhimitraq Sulollari
  Dhimitraq Sulollari 5 months ago

  Super Kryetar kemi...i palodheshem

 • Mirela Rexhepi
  Mirela Rexhepi 5 months ago

  Po ne qe jemi larg ,po taksat i paguajme cdo vit si mundemi

 • Aleksandra Meko
  Aleksandra Meko 5 months ago

  Do te ngelesh i pazevendesueshem😢

 • Bujar Emini
  Bujar Emini 5 months ago

  po unë që jam pe Struge , dhe vi shpesh ne korçë! quhem si turist i huaj apo i vëndit?😂😂 mos harroni: lepitkat ,maraqkat, lakrori,petaniku lalken, mastikat, gjoli ,gjene, sjan vec fjalet tuaja :) jan dhe tonat qe i kemi te perbashketa..se shaka bera ne korçê ndihem si ne shtepine time.. ne doni lakror te mire saçi shkoni ne dardhe te xhaxhi pandi

 • 123 45
  123 45 5 months ago

  Qy qy Allahile arusha europiane a,mos jan kan asiatike apo afrikane,i kan ra detit not e jen dal n'ketanë Khaaaaaaaaaaaa A u morrvesh bile a jan shqiptare mos e kan kapercy kufinin ilegalisht Bonja ADN-në Mos e leni pa ja ba

  • 123 45
   123 45 5 months ago

   Ta qift derri nanen shkin sllave me fe tshkaut Shqiptart ta qkerdhejn familien kurv shkin ta pushkatojn midis sheshi Shqiptaret do tu pushkatojn juve gabelve me fe shka Do tu pushkatojm ato famile sllave Shqiptaret nuk do ta lejojn kete turp

  • 123 45
   123 45 5 months ago

   Emnin Altin e kishe pi thom dikuj Turk Altin nga fjala Alltën-Dukat-Ari

 • Thanasis Petrou
  Thanasis Petrou 5 months ago

  Fol shqip te kuptojme

 • Αλεξ Οικομομι

  Mos iconi ne spital se ilaci esh edhur pa kontroll te gjith u ben me kancerr

 • dhimiter limollari
  dhimiter limollari 6 months ago

  Eo on loqe e.. se juve e ndritet kok pezhishke

 • since beyond
  since beyond 6 months ago

  Kur mbaron!!??

 • Luan Manahasa
  Luan Manahasa 6 months ago

  Te nderuar Te respektuar Miqte e familjes tone MANAHASA

 • Canadian 61
  Canadian 61 6 months ago

  Po c'fare gjuhe flasin evgjitet,arabisht ?Minoritet evgjitet?Per pak kohe ata do te behen shumice me duket!

 • Kristi Sinani
  Kristi Sinani 6 months ago

  Te gjitha genjeshtra jane cdo gje qe thone drejtorat e medreseve

 • elvira ibraimi
  elvira ibraimi 6 months ago

  shum bukur

 • MIMOZA KONDI
  MIMOZA KONDI 6 months ago

  Nje emisjon kuptimplote nga moderatorje Erjona Pambuku dhe fjalet e ngrohta te nxenesit te tij Endri Fifo. Mirenjohje per jete nga une Mimoza Kondi vajza e te madhit Ali Kondi Artist i merituar i kenged dhe valles devollite.

 • Andon crv
  Andon crv 6 months ago

  Ul çmimin o devolli

 • John Koch
  John Koch 6 months ago

  😂😂😂😂😂😂😱😱😱😱😱😱

 • Beqir Maliqi
  Beqir Maliqi 6 months ago

  Habitat fjal angleze asht shum veshtir ti ja gjesh kuptimin ne gjuhen shqip

 • Aldi Ajdini
  Aldi Ajdini 6 months ago

  G

 • Masllum Qepa1
  Masllum Qepa1 6 months ago

  Kolonjë e bukur Kolonjë si kënga edhe bukuria jote. Është me të vërtet e bukur

 • isaproj isaproj
  isaproj isaproj 6 months ago

  suksese i nderuar Besnik Mustafaj

 • Aleksandra Spaho
  Aleksandra Spaho 6 months ago

  Epo nuk kane te gjithe lek te bëjnë shtëpi në kodra e dielli ose kodra e maliqi ..dhe Shumë shtepi dhe pasuri që nuk dihen...Por e vërteta do dal dhe ato që servilosen sot do lëpihen neser...

 • Bledian Skendo
  Bledian Skendo 6 months ago

  Mos prisni asnje gje nga ky njeri nuk e ka haberin per asgje nuk di pse e kane vene ne ate vend,nuk di pse flet,eshte thjesht nje kukull e vene ne eshte njeri pa shkolle njeri qe duhet te kish dale ne pension me kohe ka ndyrshuar moshen dhe eshte akoma aty

 • Erdet Petriti
  Erdet Petriti 6 months ago

  Habitat....?! Shqip - banimin

  • djali keq
   djali keq 3 months ago

   Po e kan modernizuar gjuhen ja qift qeni nonen por Jo ketyre Atyre qe e kan ndryshuar kaq shum gjuhen

  • albooz albanian
   albooz albanian 5 months ago

   Erdet Petriti E kan modernziua gjuhen :)

 • Bardhyl Prifti
  Bardhyl Prifti 6 months ago

  Ka mundësi të shtoni lulishten te Sheshi "Rilindja" dhe të hiqni ca pllaka guri , që sheshi të duket shesh dhe jo shkretëtirë e hirtë?

 • ilvi silvi
  ilvi silvi 6 months ago

  Jam ilvi Marvin

 • ilvi silvi
  ilvi silvi 6 months ago

  Bravo MARVIN BRAVO

 • Rei Llapanji.
  Rei Llapanji. 6 months ago

  Allau e ndimofte

 • Rei Burda
  Rei Burda 6 months ago

  Jam une Rei Burda

 • aferdita ime
  aferdita ime 6 months ago

  Ca eshte ky idiot. Ky mir se nuk mer vesh,po qeka dhe legen. Kush i con qent te ky. Veterineri si fillim duhet te jete kafshedashes,pastaj mjek.

 • Oparaku i Korces
  Oparaku i Korces 6 months ago

  Jam mysliman allahu i denofte ai qe ia ka bere dora kete gje

 • Soni Osmani
  Soni Osmani 6 months ago

  Na keni care trapin

 • Renato Vladi
  Renato Vladi 6 months ago

  ALLAHU E SHÈROFTÈ amin

 • Joel Official
  Joel Official 6 months ago

  Ketij veterinerit hiqja licensen vdeksirit peshtyma e qenit eshte aciditet i gjall o tqr ska semundje vdekjeprurse qe vjen nga qeni pervec mykut qe skishte ende kurim ne 2000 ik o pederast sa per kafshimet asgje me shume se thjesht nje tetanoz e mbajeni mend se dhe nje femij e di qe ste kafsho nese si jep arsye per ta bere .!.

 • Jorgo Dardeli
  Jorgo Dardeli 6 months ago

  Flisni per Moglicen...E viziton peri pe leshi, qe jo per faj te tij,nuk ka haber nga vepra te tilla. Flet Gjiknuri qe i ka futur gishtin ne bythe objektit. Dhe norvegjezi ghen dhe i shet pordhe Rames... Kjo me kujton nje shaka te vjeter vlonjatesh...: Dikushi i shiste mend tjetrit dhe e pyeste...: Ke pare pampor, tiii...? Po ay nga Skela,i tha : kam pare dhe kam ngrene...Keshtu eshte dhe puna e Moglices... Ne e filluam me Ulzen, me Bistricen, me Shkopetin, me Vaun e Dejes me Gjigantin e Fierzes, dige e larte 175 m. dhe jo 165 e Moglices...mbaruam dhe Komanin. Koha nuk na doli te benim dhe Skavicen,mbi Kukes... Keshtu ne " kemi pare che kemi ngrene ato H/Centrale qe ndertohen sot, kur vete industria e prodhimit te makinerive ka ecur sigurisht shum perpara. Ne ne Fierze,kishim vetem 2- pompa betoni,per betonet jashte. Ndersa betonet e tjera i hidhnim me beton-pompa kineze me shtytje me cilinder-piston, ose dhe me "inkube" betoni,ku leshonim ajer me presion dhe e flaknim betonin disa metra larg,ne destinatacion...Puntoret tane,heroiket kuksiane, e hanin shkembin me dhembe... Puntore trima. Greket thone...Ehji kollo to' rrepani, kathe kollo dhen to' kani...Rrepka e ka bythen e madhe,cdo llok bythe nuk e ben dot... Ska Fierza. Maqedonasit thone, kao Struga,nema druga...si Struga ska tjeter...Por si Fierza, nema druga...I pershendes te gjithe ata qe muaten pjese ne ndertimin,vecanerisht te Fierzes. Edhe familjaret e atyre qe dhane jeten per ndertimin e asaj vepre te madhe,ku vinim ne familjet tona vetem 4-dite ne muaj. Pergezoj gjithe kuadrin drejtues, dhe punetore, qe sot jane mplakur nga vitet. Ku pershendes, Ing. Jorgo ish kryeinxhinjer i kontrollit te Cilesise, kur atje ne Fierze, pa firmen time,nuk hidhej asnje lopate beton...

 • Gani Shaqiri
  Gani Shaqiri 6 months ago

  kjo oshte nje punë e mirë qe ka ndodhe në prrmet

 • Tani Tani
  Tani Tani 6 months ago

  Ne vitin 2059 besoj do te mbaroj

 • Rei Rei
  Rei Rei 6 months ago

  Pyetjet e zgjidhura per licensen Infermieri . Pyetjet e zgjidhura jane pa kosto falas . infermierepershqiperine.blogspot.com/

 • Alketa Kallo
  Alketa Kallo 6 months ago

  Jo.vetem.ne.korce.po.edhe.ne.cdo.rreth.te.shqiperise.per.rromet.dhergjiptjanet.e.njejta.gje.eshte.asnje.nuk.i.llogarit.

 • Gjergji Gjergji
  Gjergji Gjergji 6 months ago

  GJE SHUME E MIRE. RESPEKTE

 • Shkurte Hajra
  Shkurte Hajra 6 months ago

  Ju lumt

 • Rei Rei
  Rei Rei 7 months ago

  Pyetjet e zgjidhura infermieri . Licensa . Portali. infermierepershqiperine.blogspot.com/

 • DEE ARTREBORN129 2
  DEE ARTREBORN129 2 7 months ago

  Good news 👍👌

 • Eliverta Jaupi
  Eliverta Jaupi 7 months ago

  Aman more juve nje Ava's kini kushte vitet te ter njesoj Jan njer populli I shkret

  • Adriana Uka
   Adriana Uka 7 months ago

   Po shume bukur po flet per hallet e popullit dhe kerkoni te zgjidhen problemet e njerezve, kur degjoj vetem partite PD ose PS eshte per popullin mashtrim se asnjera as tjetra ska bere asgje per keta njerez vec kane vjedhur dhe me e keqja eshte se fatekeqesia e popullit po keqperdoret per interesat e politikes dhe pseudo politikaneve te PS ose PD.Protesta duhen e drejta e popullit te kerkoje nje jete materiale dhe sociale me te mire sepse cdo gje eshte e mundur por kjo politike e vjeteruar dhe e copetuar duhet te nderoje.

 • E. S.
  E. S. 7 months ago

  Hahaha

 • Minuel Kaso
  Minuel Kaso 7 months ago

  Mos xhironi ne Vithkuq. Ose jep te dhena per Vithkuqin. Mos genjeni.